Welkom Ons centrum Financiƫle steun Partners Contacteer ons

Mail ons

Vragen of opmerkingen ? Mail naar Horeca Vorming Vlaanderen.

Naam
Email
Onderwerp
Bericht

Wie is wie

Provincie Antwerpen
Els Devos Consulent onderwijs & arbeidsmarkt e.devos@horeca.be 0479 63 03 27
Michelle Mies Consulent werknemersopleidingen m.mies@horeca.be 0479 63 03 18
Greet Van Riel Consulent onderwijs & arbeidsmarkt g.vanriel@horeca.be 0474 97 80 68
Provincie Oost-Vlaanderen
Tine Lecompte Consulent onderwijs & arbeidsmarkt t.lecompte@horeca.be 0474 40 88 15
Inge Moerman Consulent werknemersopleidingen i.moerman@horeca.be 0479 63 03 21
Provincie West-Vlaanderen
Liesbeth Rubben Consulent onderwijs & arbeidsmarkt l.rubben@horeca.be 0472 44 63 03
Jürgen Nijs Consulent werknemersopleidingen j.nijs@horeca.be 0479 63 03 22
Provincie Limburg
Caroline Hoydonckx Consulent onderwijs & arbeidsmarkt c.hoydonckx@horeca.be 0479 63 03 39
Ilse Vanormelingen Consulent werknemersopleidingen & onderwijs i.vanormelingen@horeca.be 0479 63 03 19
Provincie Vlaams-Brabant & Brussel
Björn Goossens Consulent werknemersopleidingen b.goossens@horeca.be 0479 63 03 20
Caroline Hoydonckx Consulent onderwijs & arbeidsmarkt c.hoydonckx@horeca.be 0479 63 03 39
Administratie
Rein Demaeyer r.demaeyer@horeca.be 02/513.64.84
An Detemmerman a.detemmerman@horeca.be 02/513.64.84
Jan Labath j.labath@horeca.be 02/513.64.84
Saskia Vyncke s.vyncke@horeca.be 02/513.64.84
Tatyana Yugay t.yugay@horeca.be 02/513.64.84
Sophie Waldeyer s.waldeyer@horeca.be 02/513.64.84
Communicatie
Jolien Lievens communicatieverantwoordelijke j.lievens@horeca.be 02/274.18.02
Directie
Pieter Tratsaert directeur p.tratsaert@horeca.be 02/513.64.84
Domeinverantwoordelijken
Robin Vanderelst Domeinverantwoordelijke onderwijs en e-learning r.vanderelst@horeca.be 02/513.64.84
Daniëlle De Groote Domeinverantwoordelijke arbeidsmarkt, projecten en logistiek d.degroote@horeca.be 02/513.64.84
Joris Rutsaert Domeinverantwoordelijke horecaopleidingen j.rutsaert@horeca.be 02/513.64.84

Onze locatie